Ελπιδοφόρο μήνυμα
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/08/enesis-1024x683-1024x683.jpg)
Ευτυχώς που τα «στάσιμα νερά» της «λίμνης» της καθημερινής επικαιρότητας «ταράσσουν» που και που κάποια «βότσαλα» ευχάριστων ειδήσεων.
Και μία από αυτές προέρχεται από τον 22χρονο εργαζόμενο στην ΑΛΟΥΜΥΛ, που τραυματίσθηκε σοβαρά στον χώρο της εργασίας του, και του οποίου η υγεία, ύστερα από δύο καθοριστικές χειρουργικές επεμβάσεις, τέθηκε σε «τροχιά» ανάκαμψης έτσι που να συντομεύεται πλέον η χρονική απόσταση από την πλήρη αποκατάσταση.
Το ευτύχημα γι’ αυτόν είναι, ότι την εν λόγω απόσταση δεν θα την διανύσει μόνος, καθώς στο πλευρό του έχει σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο της εταιρίας, που του παρέχει ποικίλη υποστήριξη.
Αν μη τι άλλο, ένα ελπιδοφόρο μήνυμα προς κάθε κατεύθυνση.