Εκδήλωση παρουσίασης του αθλήματος του παγκρατίου στο γυμναστήριο «Κίνησις»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2015/03/ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ-542x429.jpg)
Επίσημη παρουσίαση του αθλήματος του παγκρατίου θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο του Λαζάρου 4.4.15 από τον εκπρόσωπο της ελληνικής ομοσπονδίας παγκρατίου Σταύρο Γουρουτσά. Η παρουσίαση και προπόνηση θα ξεκινήσει στης 5 το απόγευμα στις εγκαταστάσεις του γυμναστηρίου «Κίνησις» (Kinesis) του Κιλκίς και η συμμετοχή είναι δωρεάν για μέλη αλλά και μη μέλη του γυμναστηρίου.
Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται απο την γραμματεία του γυμναστηρίου στο τηλέφωνο 23410-20450