Αθλητισμός

Πρόγραμμα αγώνων Β’ κατηγορίας ΕΚΑΣΚΕΜ ανδρών 2020-21

1η/14η αγωνιστική
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Κεραυνός Άσπρου
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Σκυδραϊκός – ΑΣ Κολινδρού
Εδεσσαϊκός – ΑΚΕ Πιερίας
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Δεν αγωνίζεται ο ΠΑΟΚ Αλμωπίας

2η/15η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Κεραυνός Άσπρου – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
ΑΣ Κολινδρού – Αετός Κιλκίς
ΑΚΕ Πιερίας – Σκυδραϊκός
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Εδεσσαϊκός
Δεν αγωνίζεται ο ΑΟΚ Γουμένισσας

3η/16η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Κεραυνός Άσπρου
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΣ Κολινδρού
Αετός Κιλκίς – ΑΚΕ Πιερίας
Σκυδραϊκός – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας
Δεν αγωνίζεται ο Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

4η/17η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
ΑΣ Κολινδρού – Εργόναθλος Πολυκάστρου
ΑΚΕ Πιερίας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Αετός Κιλκίς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Σκυδραϊκός
Κεραυνός Άσπρου – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Δεν αγωνίζεται ο Εδεσσαϊκός

5η/18η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΑΣ Κολινδρού
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΚΕ Πιερίας
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας
Σκυδραϊκός – Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Δεν αγωνίζεται ο Κεραυνός Άσπρου

6η/19η αγωνιστική
ΑΚΕ Πιερίας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Εργόναθλος Πολυκάστρου
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Εδεσσαϊκός – Αετός Κιλκίς
ΑΣ Κολινδρού – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Κεραυνός Άσπρου
Δεν αγωνίζεται ο Σκυδραϊκός

7η/20η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Εδεσσαϊκός
Αετός Κιλκίς – Σκυδραϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΚΕ Πιερίας
Κεραυνός Άσπρου – ΑΣ Κολινδρού
Δεν αγωνίζεται ο Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

8η/21η αγωνιστική
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Εδεσσαϊκός – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Σκυδραϊκός – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
ΑΚΕ Πιερίας – Κεραυνός Άσπρου
ΑΣ Κολινδρού – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Δεν αγωνίζεται ο Αετός Κιλκίς

9η/22η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εδεσσαϊκός
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Σκυδραϊκός
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Αετός Κιλκίς
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΟΚ Γουμένισσας
Κεραυνός Άσπρου – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΚΕ Πιερίας
Δεν αγωνίζεται ο ΑΣ Κολινδρού

10η/23η αγωνιστική
Σκυδραϊκός – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Αετός Κιλκίς – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Κεραυνός Άσπρου
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΣ Κολινδρού
Δεν αγωνίζεται ο Ατρόμητοι Νέας Σάντας

11η/24η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Αετός Κιλκίς
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Σκυδραϊκός
Κεραυνός Άσπρου – Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Γουμένισσας
ΑΣ Κολινδρού – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Δεν αγωνίζεται ο ΑΚΕ Πιερίας

12η/25η αγωνιστική
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Σκυδραϊκός – Κεραυνός Άσπρου
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΑΣ Κολινδρού
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΑΚΕ Πιερίας
Δεν αγωνίζεται ο Εργόναθλος Πολυκάστρου

13η/26η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Κεραυνός Άσπρου – Αετός Κιλκίς
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Σκυδραϊκός
ΑΣ Κολινδρού – Εδεσσαϊκός
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Γουμένισσας
Δεν αγωνίζεται ο Αλέξανδρος Αξιούπολης

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Φωτοσχόλιο

Από την τακτική συνεδρίαση η ΔΕΕΠ Ν.Δ ν. Κιλκίς γιά την αποτίμηση του εκλογικού αποτελέσματος των Ευρωεκλογών.