Εγγραφές και έναρξη μαθημάτων χορού στον σύλλογο «Αρκάδι»
![ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΗΤΩΝ ΤΟ ΑΡΚΑΔΙ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/09/118882460_3183615595009281_3106539494381572291_o-1024x662.jpg)
Από τον σύλλογο Κρητών νομού Κιλκίς «Το Αρκάδι» ανακοινώθηκε, ότι οι εγγραφές νέων μελών στον σύλλογο καθώς και τα μαθήματα χορού σ΄αυτόν ξεκινούν την Τετάρτη 16.9.20, οι οποίες γίνονται με τηλεφωνικά ραντεβού λόγω του covid 19 προς αποφυγήν συνωστισμού, και θα παραδίδονται κάθε Τετάρτη με ώρες έναρξης 6 το απόγευμα για το παιδικό, στις 7 για τα τμήματα αρχαρίων και 8 το βράδυ, για τα τμήματα προχωρημένων και παραστάσεων με χοροδιδάσκαλο τον Νίκο Πατζατζή.
Οι εγγραφές και η παράδοσοη των μαθημάτων θα γίνεται στο εντευκτήριο του συλλόγου (Μητροποόλεως 17, Κιλκίς).
Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από το τηλέφωνο 69Ο6638620 και από το facebook To Arkadi N.Kilkis.