Δεν πρέπει να παρέμβει;
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/11/ΚΤΕΛ-ΚΙΛΚΙΣ.jpg)
Από υπηρεσιακής πλευράς αρμόδια γιά τα δρομολόγια του ΚΤΕΛ είναι η περιφερειακή ενότητα Κιλκίς.
Γι’ αυτό, επειδή τον τελευταίο καιρό πληθαίνουν συνεχώς τα παράπονα και οι διαμαρτυρίες πολιτών, που δεν εξυπηρετούνται εξαιτίας μειώσεων των δρομολογίων στις περιοχές τους, δεν νομίζει η διοίκηση της ΠΕ Κιλκίς, ότι οφείλει να παρέμβειμ ώστε να βρεθεί η καλύτερη δυνατή λύση;
Τι την έχει… ολόκληρη διεύθυνση συγκοινωνιών;
Γιά… «διακοσμητικό στοιχείο»;