Δωροεπιταγές «αλυσίδας» υπεραγορών στο ΚΚΣ Κιλκίς
Από την περιφερειακή ενότητα Κιλκίς εκδόθηκε η ακόλουθη ανακοίνωση:
«Την έμπρακτη και αδιάλειπτη στήριξη της περιφερειακής ενότητας Κιλκίς στους ωφελούμενους του κέντρου κοινωνικής στήριξης (ΚΚΣ) Κιλκίς επανέλαβε ο αντιπεριφερειάρχης Ανδρέας Βεργίδης στην πρόεδρο του Κέντρου Μιχαηλία Καραμισάκη, στη διάρκεια της συνάντησής τους στο διοικητήριο.
Ο κ. Βεργίδης παρέδωσε στην κ. Καραμισάκη δωροεπιταγές από μεγάλη «αλυσίδα» υπεραγορών γιά τους ωφελούμενους του κέντρου, υπογραμμίζοντας το ότι η περιφερειακή ενότητα αναλαμβάνει και υλοποιεί πρωτοβουλίες και δράσεις που έχουν “πρόσημο” κοινωνικής αλληλεγγύης και ενισχύει το έργο φορέων, μεταξύ των οποίων και του ΚΚΣ Κιλκίς».