Στο Κιλκίς… πότε;
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2019/12/71025429_2695974403745936_8984303814878167040_o.jpg)
«Γιά τις διαγραμμίσεις στις οδούς του Κιλκίς ο εργολάβος δεν θα πληρωθεί, αν δε τις διορθώσει».
Την διαβεβαίωση αυτή παρέσχε ο αντιδήμαρχος τεχνικών έργων Κιλκίς Ανέστης Πογέλης απαντώντας σε σχετική ερώτηση του επικεφαλής της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Γιάννη Φαχουρίδη, κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του δημοτικού συμβουλίου της Δευτέρας 16.12.19.
Διατυπώννοντας την ερώτησή του, ο κ. Φαχουρίδης επεσήμανε την καθιέρωση των τρισδιάστατων διαγραμμίσεων σε άλλες πόλεις, κάτι που δημιουργεί… άλλο ερώτημα:
Στο Κιλκίς… πότε;