Νέο τμήμα brazilian jiu jitsu από τον “Άθλο” Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/08/ΑΘΛΟΣ-1024x697.jpeg)
Νέο τμήμα brazilian jiu jitsu αποκτά το τμήμα της ομάδας fight factory του Παναγιώτη Αντωνόπουλου κατόχου μαύρης ζώνης στις εγκαταστάσεις του αθλητικού συλλόγου “Άθλος” Κιλκίς.
Το νέο τμήμα θα προπονούν ο Φάνης Μανουσαρίδης (μπλε ζώνη) και ο Μιχάλης Δαμιανίδης (μπλε ζώνη) ενώ την επιτήρηση θα έχουν ο Παναγιώτης Αντωνόπουλος (μαύρη ζώνη) και ο Ερμής Πανταζίδης (καφέ ζώνη)
Ο Κωνσταντίνος Πουντζουκίδης εμπνευστής και ιδιοκτήτης του Athlos Fight Club & Gym εύχεται στο νέο τμήμα καλή αρχή.