Πάντα τέτοια!
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2019/11/74667921_10159715879447837_4578403243108859904_o.jpg)
Ηταν μία απλή σύναξη του συλλόγου Κιλκισιωτών Αθηνών και περιχώρων, η οποία εξελίχθηκε σε… κανονική ποντιακή βραδιά, στην «καρδιά» της Αθήνας, που… «απογείωσε» την διάθεση και το «θερμόμετρο» του κεφιού.
Και δεν θα μπορούσε να γίνει αλλιώς, από την στιγμή που αυτή η σύναξη έγινε στο ξενοδοχείο – «κόσμημα» «Be my guest Athens» του Κιλκισιώτη… «μαιτρ» της φιλοξενίας Νίκου Ανθρακίδη, που δίνει άλλο «χρώμα» στην περιοχή του Θησείου.
Θα μπορούσε να το πει κανείς και «προοίμιο» ή «προμήνυμα» πολλών τέτοιων εκδηλώσεων σ’ αυτόν τον ξεχωριστό χώρο της πρωτεύουσας με το έντονο κιλκισιώτικο «χρώμα».
Πάντα τέτοια!