Αξιέπαινοι
Η διοίκηση της Αναγέννησης Άρτας προέβη σε μια αξιέπαινη κίνηση και όλα τα έσοδα του αγώνα με τον ΓΑΣ Κιλκίς, στην “πρώτη” της α2 εθνικής κατηγορίας, θα δοθούν για να μπορέσει να γίνει καλά ο μικρός Παναγιώτης- Ραφαήλ.
Οι παράγοντες της Αναγέννησης Βασίλης Κρανιώτης και Λεωνίδας Τσιαντής, αλλά και του Κιλκίς Κώστας Βιολιτζής και Παναγιώτης Λαπατίνας αγόρασαν τα εισιτήρια και στήριξαν την προσπάθεια.
Αξιέπαινοι και παραδείγματα προς μίμησιν.