Αρχαιρεσίες στην “Τέχνη”
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2019/09/vote-ballot.jpg)
Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου διοικητικού συμβουλίου θα διενεργηθούν στην “Τέχνη”. Η εκλογοαπολογιστική συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6.10.19 στην αίθουσα “Μανόλης Ανδρόνικος” του συλλόγου (25ης Μαρτίου 20 Κιλκίς) με ώρα έναρξης 5 το απόγευμα. Σε περίπτωση μη απαρτίας η διαδικασία θα επαναληφθεί την Κυριακή 13.10.19 στον ίδιο χώρο και με την ίδια ώρα έναρξης.