Οι αριστεύσαντες των λυκείων σχολικού έτους 2014-15

Γενικά /

Αξιούπολης
Α’ τάξη

ΖΙΑΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,2
ΚΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,1
ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19,7
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,1
Β’ τάξη
ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,2
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18,7
ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,2
ΡΟΠΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,2
Γ’ τάξη
ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 18,3
ΚΟΠΙΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,1

1ο ΕΠΑΛ Αξιούπολης
Α’ τάξη

ΜΠΑΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18,8
ΚΙΟΠΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,4
ΒΑΓΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,2
Β’ τάξη
ΜΠΟΜΠΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,9
Γ’ τάξη
ΚΑΡΑΚΑΦΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19
ΜΕΛΕΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,5

Γουμένισσας
Α’ τάξη

ΤΣΙΑΓΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 19,7
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,6
ΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19,6
ΠΕΤΣΑΝΟΥΚΗ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,5
ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,8
ΣΑΡΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 18,6
Β’ τάξη
ΓΚΙΓΚΗ ΣΟΦΙΑ ΘΩΜΑΣ 19,3
ΛΙΑΠΠΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,3
ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,2
ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,1
ΔΗΜΤΣΗ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ 18,7
ΜΑΛΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,2
Γ’ τάξη
ΠΕΤΡΟΓΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19
ΣΤΕΡΤΣΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 18,9
ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,9
ΒΑΛΚΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18,5

Εσπερινό
Β’ τάξη

ΔουλκερΙδου Αννα ΣΑββας 18.6
ΠαπαοΥ Αννα ΘωμΑς 18.3
Γ’ τάξη
ΞενΙΔου Αννα ΕυστΑθιος 18.1

Ευρώπου
Α’ τάξη

ΡαπτοποΥλου ΦωτεινΗ ΣωτΗριος 19,7
ΧατζηαρΑπη ΚλεονΙκη ΙορδΑνης 19,7
ΓιαννακοΥλας ΓεΩργιος Δημήτριος 19,2
ΧατζηγεωργΙου ΧαρΑλαμπος ΠαΥλος 19,2
ΠαντικΙδου ΜαρΙα ΝικΟλαος 19
ΤοκαλΑκη ΜαρΙα ΓεΩργιος 18,7
Β’ τάξη
ΛΑμπρου ΧαρΑλαμπος ΓεΩργιος 19,3
ΠΕτσας ΑθανΑσιος ΓεΩργιος 19,2
ΑγΟρατζη ΖαφειρΙα ΦΩτιος 18,7
ΤσιρΙκη ΕυθυμΙα ΓεΩργιος 18,6
Γ’ τάξη
ΠαπασταΥρου ΠασχαλΙνα ΚωνσταντΙνος 18,8

Καμπάνη
Α’ τάξη

ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,2
ΜΟΑΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,8
ΧΝΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18,3
Β’ τάξη
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,9
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 19,8
ΓΚΟΥΤΖΕΛΗ ΖΩΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,6
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 19,4
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,3
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,9
ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18,8
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,6
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18,1
Γ’ τάξη
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20
ΜΟΑΒΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,9
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 18,8
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18,4
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΣΟΣ 18,1
ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1

1ο Κιλκίς
Α’ τάξη

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,8
ΤΕΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,7
ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 19,6
ΝΙΚΑ ΟΛΓΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,6
ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,5
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 19,5
ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19,4
ΖΩΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,4
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19,4
ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 19,4
ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,1
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19,1
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 19
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 19
ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,9
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,9
ΣΜΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,8
ΓΑΒΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,7
ΣΑΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΡΕΑ 18,7
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,6
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,6
ΒΟΥΖΙΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,5
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 18,5
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,5
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,3
ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 18,2
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΣΤΟΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18,1
Β’ τάξη
ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,9
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΒΒΑΣ 19,9
ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 19,8
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19,8
ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 19,7
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,6
ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,6
ΗΛΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,5
ΧΟΥΛΙΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 19,5
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,4
ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΥΛΟΣ 19,3
ΧΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 19,3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,1
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,1
ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΑΣ 18,7
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,7
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,6
ΜΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,6
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,6
ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ 18,5
ΠΑΠΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,5
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΛΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,3
ΑΧΜΕΤΑΪ ΡΕΤΖΙΝΑ ΜΙΜΟΖ 18,2
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18,2
ΑΓΚΑΘΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,1
ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
ΜΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18,1
Γ’ τάξη
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,6
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,6
ΜΗΝΑΡΕΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,3
ΚΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,1
ΔΑΝΑΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
ΠΟΥΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,8
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 18,7
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,7
ΜΑΡΟΥΛΑΣΟΒ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 18,7
ΠΑΤΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,6
ΣΑΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΡΕΑ 18,5
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,3
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,3
ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΥΛΟΣ 18,3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,1
ΠΙΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,1

2ο Κιλκίς
Α’ τάξη

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,9
ΝΙΚΟΛΑΐΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,7
ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟ 19,7
ΚΑΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,5
ΚΕΦΑ ΕΡΒΙΣΑ ΜΙΣΙΡ 19,5
ΤΑΞΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,4
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,1
ΤΥΜΠΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,9
ΑΜΑΞΟΠΟΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΚΙΟΣΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΣΤΑΚ 18,7
ΚΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,6
ΛΑΧΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΣΩΤΗΡ 18,5
ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18,5
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,5
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,5
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,4
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
ΟΦΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 18,4
ΠΑΡΔΑΛΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
ΠΕΤΡΟΚΙΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,3
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,2
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,1
Β’ τάξη
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΕΤΡΟΣ 19,9
ΚΟΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,8
ΚΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,7
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,7
ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19,7
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,6
ΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,6
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19,4
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΕΛΠΙΔΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,3
ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,2
ΣΚΟΥΛΕΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,1
ΚΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,7
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΘΕΑΝΩ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18,6
ΔΟΥΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,5
ΜΠΙΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 18,5
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18,4
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 18,2
ΖΙΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 18,2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 18,2
ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18,1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 18,1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 18,1
Γ’ τάξη
ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 19,9
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,7
ΣΦΕΤΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,4
ΤΡΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19,4
ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,4
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,3
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΗΝΑΣ 19
ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19
ΣΟΦΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,7
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,6
ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 18,6
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 18,5
ΦΑΣΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,5
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,4
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,2
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1

10 ΕΠΑΛ Κιλκίς
Α’ τάξη

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
Β’ τάξη
ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,3
Γ’ τάξη
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,4
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18,8
ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,6

20 ΕΠΑΛ Κιλκίς
Α’ τάξη

ΧΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 16.4
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΘΩΡΟΣ 16.9
ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17.6
Β’ τάξη
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΗ ΑΛΕΞΙΟΣ 16.9
ΒΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16.2
ΠΙΡΕ ΤΖΟΪΝΤΙ ΣΩΚΡΤΗΣ 18.3
ΚΛΩΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17.6
ΛΙΘΟΞΟΪΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17.2
ΝΑΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17.2
Γ’ τάξη
ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18.7
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΚΟΥΡΑΜ 18.9
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 19.1
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16.2
ΧΑΤΖΗΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 18.3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17.3
ΞΥΓΑΛΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16.9

Ν.Αγιονερίου
Α’ τάξη

ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΣΩΦΡΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19.7
Β’ τάξη
ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19.8
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19.1
ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ 18.9
Γ’ τάξη
ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΟΣ 18.4
ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18.2

Πολυκάστρου
Α’ τάξη

ΔΑΜΑΚΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,8
ΙΜΠΡΑΙΜΟΒΑ ΑΤΣΕΡ ΑΜΠΝΤΟΥΛ 19,7
ΠΑΠΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,6
ΑΛΙΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,3
ΜΕΛΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 19,2
ΝΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 18,8
ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18,7
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΣΜΑΣ 18,7
ΜΠΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,4
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,4
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,3
Β’ τάξη
ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,4
ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
ΡΕΤΣΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 19,3
ΣΚΕΝΤΕΡΙ ΜΠΛΕΟΝΑ ΧΑΤΖΙ 19,2
ΚΟΥΦΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,1
ΤΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18,8
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,8
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18,8
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ-ΤΕΡΕΜΠΕΣΙΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,7
ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,2
ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,2
Γ’ τάξη
ΒΑΪΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΪΤΣΗΣ 19,5
ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,4
ΜΠΑΒΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,2
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,9
ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18,9
ΛΕΦΑ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,9
ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18,8
ΠΑΠΑΣΤΑΪΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 18,4
ΖΗΣΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,3
ΝΑΛΕΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒ 18,3
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,2
ΣΑΛΚΩΒ ΑΛΕΞΕΪ ΑΝΤΡΕΪ 18,1

Σ.Σ. Μουριών
Α’ τάξη

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19.1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18.1
Β’ τάξη
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΥΜΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19.6
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18.3
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19.1

Χέρσου
Α’ τάξη

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,5
Β’ τάξη
ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19,2
Γ’ τάξη
ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,8
ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 18,3

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Να βρεις μιμητές

Μία από τις ευχάριστες “νότες” της συνεδρίασης του δημοτικού συμβουλίου Κιλκίς της Δευτέρας 23.1.23 υπήρξε αναμφιβόλως η παρουσία πολυμελούς ομάδας […]