Ανοικτός απολογισμός τριετίας από το διοικητή του νοσοκομείου Γουμένισσας Ηλία Ζάχαρη
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/02/ΖΑΧΑΡΗΣ.jpg)
Ομιλία του αναπληρωτή διοικητή του νοσοκομείου Κιλκίς Ηλία Ζάχαρη με αρμοδιότητα στην αποκεντρωμένη οργανική μονάδα “Γουμένισσα”, με δημόσιο απολογισμό της τριετίας 2020-23 του γενικού νοσοκομείου – Κέντρου Υγείας Γουμένισσας, θα πραγματοποιηθεί σε εκδήλωση την Παρασκευή 28.4.23 στις 1 το μεσημέρι στην αίθουσα του πολιτιστικού κέντρου Γουμένισσας.
Χαιρετισμούς στην εκδήλωση θα απευθύνουν ο υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων Γεώργιος Γεωργαντάς, ο διοικητής της 4ης ΥΠΕ Μακεδονίας Θράκης Δημήτριος Τσαλικάκης και διευθυντής της Παθολογικής Κλινικής του νοσοκομείου Γουμένισσαας Αιμίλιος Σάτσογλου.