Αναρτήθηκαν οι καταστάσεις πληρωμής και απορριπτομένων της δράσης «Βιολογική γεωργία»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2016/07/viologikes_kalliergies_ellada_large.jpg)
Από την διεύθυνση αγροτικής οικονομίας και κτηνιατρικής Κιλκίς ανακοινώθηκε γιά τους δικαιούχους παραγωγούς και γιά κάθε ενδιαφερόμενο ότι αναρτήθηκαν στον πίνακα ανακοινώσεών η αναλυτική κατάσταση πληρωμής δικαιούχων βιοκαλλιεργητών έτους 2015 και η κατάσταση απορριπτόμενων της Δράσης 1.1 «Βιολογική γεωργία», προκειμένου όλοι οι ενδιαφερόμενοι να μπορούν να ενημερωθούν.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να απευθυνθούν στην διεύθυνση αγροτικής οικονομίας & κτηνιατρικής Κιλκίς (Ανδρέα Παπανδρέου 3, 1ος όροφος), τηλ. 2341350113, -115, -123, -126 ,-121,-181,-202.