Την ΑΕ Αλεξανδρείας υποδέχεται σήμερα ο ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2017/04/17758296_1895570260726733_8955550239426236841_o-542x308.jpg)
Τον πρώτο αγώνα του γιά το πανελλήνιο κύπελλο ερασιτεχνών δίνει σήμερα ο κυπελλούχος ΕΠΣ Κιλκίς ΠΑΟΝΕ Επταλόφου, με αντίπαλο την κυπελλούχο ΕΠΣ Ημαθίας ΑΕ Αλεξανδρείας.
Ο αγώνας είναι μονός και θα διεξαχθεί στο δημοτικό στάδιο Κιλκίς, με ώρα έναρξης 4 το απόγευμα με διαιτητή τον Τρακαλιάνη και επόπτες γραμμών-βοηθούς τους Κρυωνά και Γκιόκα του συνδέσμου Σερρών.
Το πρόγραμμα του β’ Ομίλου του κυπέλλου ερασιτεχνών:
ΑΜΕΕΣ Μακεδονικός Βεύης – ΠΟ Τρίγλιας
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων