Στο «εμπόδιο» της ΧΑΝΘ «σκάλωσε» ο Αλέξανδρος Αξιούπολης
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/12/407845306_866511858594731_5270960625538280059_n-1024x610.jpg)
Σε αγώνα της 7ης αγωνιστικής ημέρας του χειροσφαιρικού πρωταθλήματος βορείου ομίλου α2 εθνικής κατηγορίας ο Αλέξανδρος Αξιούπολης ηττήθηκε εντός έδρας από την ΧΑΝ Θεσσαλονίκης με 30-24
Η σύνθεση (από το φύλλο αγώνος):
Παπαρίδης, Αναστασιάδης 3, Μεϊμαρίδης, Πούλκος, Καρακασίδης, Γεωργίου, Κέφαλος 4, Ψωμαθιανός 2, Μέλλιος, Καραγιάννης 2, Δημολλάρι 8, Τσαγκαράκης 5, Παπαδόπουλος, Στεφανίδης, Παπαρήγας.