Οι αγάπες… «πληγώνουν»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2024/04/Screen-Shot-2024-04-20-at-18.51.32.png)
Πληροφορηθήκαμε από τον πρόεδρο του εργατικοϋπαλληλικού κέντρου Κιλκίς (ΕΚΚ) Τάσο Καπνίδη, ότι η άτυχη εργαζομένη στον δήμου Κιλκίς, η οποία ενεπλάκη στο πρόσφατο εργατικό ατύχημα με απορριμματοφόρο του τομέα καθαριότητας, ήταν μία γυναίκα 58 ετών κάτοχος πτυχίου ανώτατης εκπαίδευσης, η οποία έτρεφε ιδιαίτερη εκτίμηση για την εργασία της στον συγκεκριμένο τομέα.
Μόνον που, όπως αποδείχθηκε τελικώς, οι μεγάλες αγάπες πάντα… “πληγώνουν”!