Μες στην καλή χαρά
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2019/12/ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ.jpg)
Άρεσε σε όλους τους δημοτικούς συμβούλους Κιλκίς η εξέλιξη, που οδήγησε στην κατάργηση του «ελαττωματικού» λόγω μη συννόμων διατάξεων κανονισμού εργασιών δημοτικού συμβουλίου (του… ομοφώνως ψηφισθέντος το 2016) και στην επαναφορά σε ισχύ του (χρονολογουμένου από… το 2011) προτύπου κανονισμού.
Και πώς να μην είναι όλοι… «μες στην καλή χαρά», όταν ο εν λόγω πρότυπος κανονισμός προβλέπει …απεριόριστο χρόνο για τις ομιλίες στις συνεδριάσεις;