Η πλήρης σύνθεση των νέων δημοτικών και τοπικών συμβουλίων

Πολιτική /

ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Σισμανίδης)
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΖΗΣΗ – ΤΕΒΡΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Σισμανίδης)
ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (Σισμανίδης)
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΔΙΑΛΛΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ (Τονικίδης)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (Τονικίδης)
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Τονικίδης)
ΧΑΤΖΗΜΗΤΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Ρούσσου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΣΑΝΤΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Σισμανίδης)
ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (Σισμανίδης)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σισμανίδης)
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ (Τονικίδης)
ΧΩΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΣΑΜΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΜΑΡΚΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΑ
ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σισμανίδης) (με κλήρωση)
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΦΥΤΟΥ

ΤΣΙΚΟΥΝΔΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣ
ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης) (μετά από κλήρωση με τον ισοψηφήσαντα ΚΩΝ/ΝΟ ΜΙΧΗΛΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΗΣ
ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Σισμανίδης)
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗ
ΜΑΤΘΑΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (Σισμανίδης)
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (Σισμανίδης)
ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σισμανίδης)
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΑΤΟΥ
ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Τονικίδης)
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Τονικίδης)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σισμανίδης)
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (Σισμανίδης)
ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΖΗΣΗΣ (Σισμανίδης)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΔΟΣΙΩΝ
ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κ. ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ
ΚΟΥΡΠΑΛΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΩΜΑΤΟΣ
ΘΡΗΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΑΝΗ
ΠΑΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)
ΣΑΡΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Τονικίδης)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΒΙΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)
ΤΑΚΑΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (Τονικίδης)
ΠΕΤΡΟΚΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Τονικίδης)
ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (Τονικίδης)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΟΥΔΑΣ
ΠΟΓΙΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΜΟΥΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΣΤΕΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΙΨΥΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Σισμανίδης)
ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΡΩΝ
ΠΕΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Τονικίδης)
ΜΠΟΥΤΣΙΑΚΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (Τονικίδης)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ (Τονικίδης)
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Τονικίδης)
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μ. ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) (Τονικίδης)
ΖΑΧΑΡΙΑ – ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (Τονικίδης)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μ. ΣΤΕΡΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ (Σισμανίδης)
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Τονικίδης)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (Φαχουρίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΙΑΝΟΥ
ΙΑΣΟΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Σισμαίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (Σισμανίδης) η εκλογή του οποίου έγινε κατόπιν κλήρωσης που έλαβε χώρα με το με αριθμό 22/2014 πρακτικό δημόσιας συνεδρίασης του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Κιλκίς, μεταξύ του συνδυασμού του Φαχουρίδη για μία αδιάθετη έδρα.
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΚΑΜΠΟΥ
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σισμανίδης)
ΣΕΡΑΦΙΔΟΥ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ (Σισμανίδης)
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΩΝ
ΜΟΣΧΟΓΛΟΥ ΜΟΣΧΟΣ (Τονικίδης)
ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Τονικίδης)
ΖΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Σισμανίδης)
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σισμανίδης)
ΤΣΟΚΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (Σισμανίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σισμανίδης)
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Σισμανίδης)
ΛΕΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Π. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΚΟΣ) (Σισμανίδης)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Τονικίδης)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (Φαχουρίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΖΩΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (Τονικίδης)
ΜΠΑΝΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Ρούσσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (Σισμανίδης)
ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σισμανίδης)
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΚΕΡΑΣΕΑΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σ. ΜΟΥΡΙΩΝ
ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Τονικίδης)
ΜΠΑΝΤΡΑ ΚΑΛΙΡΟΗ (Τονικίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Τονικίδης)
ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Τονικίδης)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΠΥΛΛΟΥ
ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σισμανίδης)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (Σισμανίδης)
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΣΚΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΡΣΟΥ
ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Τονικίδης)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Τονικίδης)
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΦΙΛΙΚΟΣ) (Σισμανίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΠΕΤΡΑΣ
ΝΑΖΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σισμανίδης)
ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σισμανίδης)
ΚΑΛΙΝΤΕΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Τονικίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΥΓΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) (Τονικίδης)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Τονικίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (Φαχουρίδης)

ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΗΛΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γκουντενούδης)
ΠΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Γκουντενούδης)
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σιωνίδης)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ (Συμεωνίδου)
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Γκουντενούδης)
ΜΗΤΡΕΤΟΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Γκουντενούδης)
ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Σιωνίδης)
ΚΡΙΒΕΝΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ (Συμεωνίδου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΚΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Γκουντενούδης)
ΔΕΛΗΠΑΛΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (Γκουντενο
ΤΣΕΡΝΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ (Γκουντενούδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σιωνίδης)
ΚΟΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (Γκουντενούδης)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Γκουντενούδης)
ΒΟΥΖΕΛΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ (Σιωνίδης)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΦΕΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΙΒΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Σιωνίδης)
ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΠΗΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (Γκουντενούδης)
ΝΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΒΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΜΙΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ (Γκουντενούδης)
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΔΟΜΕΝΗΣ
ΣΟΥΠΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (Σιωνίδης)
ΤΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Συμεωνίδου)
ΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΖΩΝΩΝ
ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ (Σιωνίδης)
ΨΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σιωνίδης)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΠΟΥ
ΑΪΒΑΖΗ – ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Σιωνίδης)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Γκουντενούδης)
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΡΗΣ
ΠΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΑΣ
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γκουντενούδης)
ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σιωνίδης)
ΝΙΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Συμεωνίδου)
Ο πρόεδρος ανακηρύχτηκε μετά από κλήρωση, αφού οι δυο πρώτοι συνδυασμοί ισοψηφούσαν με 140 ψήφους.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΟΤΟΠΟΥ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΙΑΣ
ΚΟΥΡΤΗ-ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
ΛΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΤΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΤΑΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γκουντενούδης)
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Γκουντενούδης)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΥΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (Σιωνίδης)
ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Συμεωνίδου)
ΤΖΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΩΝ

ΠΑΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σιωνίδης)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Συμεωνίδου)
ΖΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Σιωνίδης)
ΤΖΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γκουντενούδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Γκουντενούδης)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΖΙΩΝ
ΙΝΤΖΕΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Γκουντενούδης)
ΑΛΙΡΗ ΜΑΡΙΑ (Σιωνίδης)
ΔΟΝΤΣΙΔΟΥ ΖΩΗ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΡΑ

ΕΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΘΗΣ
ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Γκουντενούδης)
ΠΑΠΑΧΤΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ (Σιωνίδης)
ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γκουντενούδης)
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (Συμεωνίδου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Σιωνίδης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΙΑΣ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Σιωνίδης)
ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (Σιωνίδης)
ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γκουντενούδης)

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Έκαναν …τα σαράντα

Τα σαράντα της νέας νομαρχιακής επιτροπής του ΠΑΣΟΚ πρόλαβαν και έκαναν, χωρίς όμως να γνωρίζουν ότι ο πρώτος σε ψήφους […]