Τοπούζη και Καμτσικλής πρώτευσαν στη σφύρα στη Σέρρες

ΣΦΥΡΑ

Μεγάλη επιτυχία σημείωσαν οι αγώνες στίβου για τη β΄ φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Στίβου Λυκείων που πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό στάδιο Σερρών «Γεώργιος Τοπτσής».

Οι αγώνες συνοδεύτηκαν με δύο πανελλήνια ρεκόρ και εξαιρετικές επιδόσεις από τους 222 συνολικά αθλητές που συμμετείχαν σε αυτούς. «Είχαμε πολύ καλές επιδόσεις σε υψηλό επίπεδο αγώνων» είπε ο Σάββας Κεφαλίδης, υπεύθυνος της Οργανωτικής Επιτροπής Σχολικών Αγώνων Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σερρών που διοργάνωσε τη β΄ φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος.

Στους αγώνες πήραν μέρος οι πρωταθλητές και δευτεραθλητές όλων των αγωνισμάτων του Στίβου του 5ου Ομίλου, από τις Διευθύνσεις Εκπαίδευσης Πέλλας, Κιλκίς, Ανατολικής Θεσσαλονίκης, Δυτικής Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Σερρών, Δράμας, Καβάλας, Ξάνθης, Ροδόπης και Έβρου.

Δύο Πανελλήνια ρεκόρ

Η Μελπομένη Γρηγοριάδου στο ακόντιο και ο «συνήθης ύποπτος» Οδυσσέας Μουζενίδης στη σφαιροβολία πέτυχαν τα δύο Πανελλήνια ρεκόρ των αγώνων. Η Μελπομένη Γρηγοριάδου του 2ου ΓΕΛ Δράμας με επίδοση 53,38 έκανε Πανελλήνιο ρεκόρ (το οποίο κατέριψε τρεις φορές κατά τη διάρκεια των αγώνων). Μάλιστα η επίδοση της στο ακόντιο ήταν Πανελλήνιο ρεκόρ κορασίδων και ταυτόχρονα Πανελλήνιο στο σχολικό αθλητισμό.

Ο Οδυσσέας Μουζενίδης του ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών έκανε Πανελλήνιο ρεκόρ στη σφαιροβολία με επίδοση 22 μέτρα με σφαίρα 5 κιλών.

Οι καλύτερες επιδόσεις

Δύο αθλητές σημείωσαν κατά τη διάρκεια των αγώνων τις καλύτερες επιδόσεις των αγωνισμάτων τους στην Ελλάδα. Ο Γιώργος Λαμπρόπουλος του 1ου ΕΠΑΛ Καλαμαριάς έκανε την καλύτερη επίδοση στην Ελλάδα στην κατηγορία των εφήβων στα 400 μέτρα με 48,44. Ο Γιάννης Ρίζος του 2ου ΕΠΑΛ Ευόσμου έκανε το ίδιο στο επί κοντώ με 4,65.

Όλα τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΑΓΟΡΙΑ

100μ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 11,33
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 11,64
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 11,67
ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 11,81
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 11,83
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΛ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 11,84
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 11,84
ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 11,93
ΧΟΦΦΑΣ ΧΑΛΕΝΤ 3ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε ΞΑΝΘΗΣ 2000 11,97
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 12,03
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΕΠΑΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 12,07
ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 12,15
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 12,23
ΜΠΟΥΪΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑ.Λ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2001 12,36
ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 12,37
ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 12,55
ΝΑΝΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 12,69
ΚΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 12,70

200μ.
ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 22,80
ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 23,09
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2000 23,39
ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 23,66
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 23,95
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 24,10
ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 24,13
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 31ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 24,14
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 24,25
ΠΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 24,50
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 24,69
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 25,02
ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 25,32
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΧΕΡΣΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 25,86
ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 27,32

400μ.

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 48,44
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 52,56
ΤΟΥΡΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 53,10
ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 53,27
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 53,29
ΚΕΝΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 57,24

800μ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 1:59:91
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑ.Λ. ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 2:01:08
ΓΙΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 2:10:55

1500μ.
ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 4:21:13
ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 4:27:61
ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΕΥΑΓΓ. 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 4:52:37

3000μ.
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 10:18:53
ΑΧΠΑΠΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 10:18:89
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛ.-ΓΕΩΡΓ. 1ο ΓΕ.Λ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 10:20:79

110μ. εμπ.
ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 14» 44
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΕ Λ.Τ. Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 15» 04
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 15» 10
ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 15» 42
ΣΟΛΕΪΜΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 15» 59
ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 16» 12
ΠΑΝΤΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 16» 49
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 17» 00
ΤΣΙΑΚΑΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2001 18» 26

400μ. εμπ.
ΚΟΥΒΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2000 59.28
ΓΚΟΥΡΟΥΡΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 59. 65
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 1.00,98
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 1.07,83
ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 εγκ.

2000μ. στ.
ΛΙΑΤΙΦΗΣ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕ.Λ. ΠΑ.ΜΑΚ. Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 6.44,95
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 1999 7.00,85
ΛΕΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΥΚΕΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 7.08,65
ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 7.16,91
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 7.24,91
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 εγκ.

Μήκος
ΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 6,44 /-1,5
ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 6,32 /-2,1
ΜΠΟΥΡΓΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2000 6,08
ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 5,53
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 5,42

Τριπλούν

ΠΑΝΕΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ Λ.Τ. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 13,11 /-1,2
ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔ/ΧΟΥ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2001 12,86
ΚΟΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 12,63

Ύψος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 2,00
ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 1,80
ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 1,77
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2000 1,77
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 1,77

Επικοντώ

ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 4,65
ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 4,20
ΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΑΞΙΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 4,00
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΕ Λ.Τ. Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 4,00
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 ΑΚΥΡΟ

Σφαιρα
ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΑ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1999 22,00
ΔΟΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΑΒΔΗΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 14,98
ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΑΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 14,65
ΧΟΤΖΑ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 1o ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 14,12
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΝΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 12,98

Δίσκος
ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 57,40
ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 52,68
ΚΟΝΟΝΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 44,29
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 42,53
ΚΑΒΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 42,47
ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 39,60

Σφύρα
ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 70,66
ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 65,59
ΠΡΟΒΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 51,55
ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 48,60

Ακόντιο
ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 64,85
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΕΠΑ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 58,80
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2ο ΓΕ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 53,15
ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 53,12
ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 51,38
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 49,81
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 46,98
ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΓΙΟΝΙ 1οΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 46,58
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 43,02

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

100μ.
ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 4277 1η 12,33
ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 32ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 1473 2η 12,77
ΠΑΠΠΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 1264 1η 12,825 12,83
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 1942 3η 12,762 12,83
ΓΙΑΝΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 2274 4η 13,12
ΚΑΣΤΑΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 2333 5η 13,20 13,20
ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 2097 6η 13,37
ΜΠΑΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 1712 2η 13,43
ΜΑΡΚΟΥΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 2461 3η 13,61
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 1829 4η 13,75
ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε ΚΙΛΚΙΣ 2001 1273 5η 14,15

200μ.

ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 27,29
ΜΗΤΣΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 27,52
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Δ.Ε ΚΙΛΚΙΣ 2001 28,42
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΣΑΡΙΒΑΣΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 28,69
ΠΕΡΣΙΑΝΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 29,24
ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΙΔ.ΕΚΠ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 30,67

400μ.

ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 1.00,76
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 2001 1.01,12
ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 1.01,47
ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 1.02,02
ΜΑΚΑΡΤΣΙΑΝ ΛΕΝΑ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 1.04,43
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 1999 1.05,46

800μ.
ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 2.16,70
ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 2.18,24
ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 2.22,84
ΣΟΤΙΡ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 2.25,01
ΨΑΡΡΑ ΑΝΝΑ 20ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 2:31:42
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΑΛΚΗΣΤΗ ΓΕ.Λ.ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 2.38,78
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΠΑ.Λ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 2.42,84

1500μ.
ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΙΔ.ΕΚΠ/ΡΙΟ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 5:05:40
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 5:35:40

3000μ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΕΛ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 11:02:22
ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 11:07:79
ΓΚΡΟΥΝΟΒΑ ΝΤΕΝΙΤΣΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 11:26:50

100μ. εμπ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΓΕ.Λ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 14» 68
ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ.Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 16» 29
ΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 17» 10

400μ. εμπ.
ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕ.Λ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 1.08,16
ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 1.08,66
ΚΕΧΑΊΔΟΥ ΟΛΓΑ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 1.09,44
ΠΑΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 1.11,31
ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 1.11,96

2000μ. στ.

ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 7.27,69
ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 7.32,35
ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 7.58,27
ΚΑΜΤΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 εγκ.

Μήκος
ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 5,22 /-2,1
ΣΙΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 5,06 /-1,5
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 4,93
ΚΑΠΗΣΙΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 4,89
ΙΑΤΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 4,74

Τριπλούν

ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2000 11,02 /-1,1
ΧΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 10,61
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΛ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 10,45
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 10,24

Ύψος
ΚΑΜΗΛΑΛΗ ΘΩΜΑΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 1,58
ΦΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 1,52
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 1,46

Επικοντώ
ΧΑΡΙΣΤΟΥ- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2001 3,30
ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΑΝΝΑ 17ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 3,10
ΜΑΝΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 2,90

Σφαίρα
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 14,57
ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡ ΕΣΠ.ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 1999 12,02
ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 11,28
ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 18ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 11,22
ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 10,68
ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑ ΜΕΡΩΠΗ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2000 10,15
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 9,83
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 9,58

Δίσκος
ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 35,86
ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 33,44
ΖΟΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 33,38
ΚΑΝΔΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 2001 31,60

Σφύρα
ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 54,31
ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΚAMΠANH Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 52,68
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 47,55
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 43,60

Ακόντιο
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 53,38
ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 43,45
ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 36,87
ΑΜΠΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 36,86
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 31,70
ΚΑΡΑΪ ΓΕΝΤΙΑΝΑ ΓΕΛ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2001 30,05
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 28,50