Το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Β κατηγορίας ΕΠΣΚ 2017-18

ΕΠΣΚ ΣΗΜΑ

1.10.17 1η/14η αγωνιστική ημέρα 28.1.18
Βαπτιστής-Μ.Στέρνα
Ευκαρπία-Τούμπα
Μ.Λιβάδια-Κορωνούδα
Ξηρόβρυση-Καστανιές
Γερακαριό-Ηλιόλουστο
Βαλτοτόπι-Καμπάνη
Δεν αγωνίζονται οι Μουριές

8.10.17 2η/15η αγωνιστική ημέρα 4.2.18
Μ.Στέρνα-Ευκαρπία
Τούμπα-Μ.Λιβάδια
Κορωνούδα-Ξηρόβρυση
Καστανιές-Γερακαριό
Ηλιόλουστο-Βαλτοτόπι
Καμπάνη-Μουριές
Δεν αγωνίζεται ο Βαπτιστής

15.10.17 3η/16η αγωνιστική ημέρα 11.2.18
Ευκαρπία-Κορωνούδα
Μ.Λιβάδια-Καστανιές
Ξηρόβρυση-Ηλιόλουστο
Γερακαριό-Καμπάνη
Βαλτοτόπι-Βαπτιστής
Μουριές-Τούμπα
Δεν αγωνίζεται η Μ.Στέρνα

22.10.17 4η/17η αγωνιστική ημέρα 25.2.18

Τούμπα-Ξηρόβρυση
Κορωνούδα-Γερακαριό
Καστανιές-Βαλτοτόπι
Ηλιόλουστο-Μουριές
Καμπάνη-Μ.Στέρνα
Βαπτιστής-Μ.Λιβάδια
Δεν αγωνίζεται η Ευκαρπία

5.11.17 5η/18η αγωνιστική ημέρα 4.3.18
Μ.Λιβάδια-Ηλιόλουστο
Ξηρόβρυση-Καμπάνη
Γερακαριό-Βαπτιστής
Βαλτοτόπι-Ευκαρπία
Μουριές-Κορωνούδα
Μ.Στέρνα-Καστανιές
Δεν αγωνίζεται η Τούμπα.

12.11.17 6η/19η αγωνιστική ημέρα 11.3.18

Κορωνούδα-Βαλτοτόπι
Καστανιές-Μουριές
Ηλιόλουστο-Μ.Στέρνα
Καμπάνη-Τούμπα
Βαπτιστής-Ξηρόβρυση
Ευκαρπία-Γερακαριό.
Δεν αγωνίζονται τα Μ.Λιβάδια

19.11.17 7η/20η αγωνιστική ημέρα 18.3.18

Ξηρόβρυση-Μ.Στέρνα
Γερακαριό-Τούμπα
Βαλτοτόπι-Μ.Λιβάδια
Μουριές-Βαπτιστής
Καμπάνη-Καστανιές
Ηλιόλουτο-Ευκαρπία
Δεν αγωνίζεται η Κορωνούδα

26.11.17 8η/21η αγωνιστική ημέρα 1.4.18

Καστανιές-Ηλιόλουστο
Βαπτιστής-Κορωνούδα
Ευκαρπία-Καμπάνη
Μ.Λιβάδια-Γερακαριό
Τούμπα-Βαλτοτόπι
Μ.Στέρνα-Μουριές
Δεν αγωνίζεται η Ξηρόβρυση

3.12.17 9η/22η αγωνιστική ημέρα 15.4.18

Γερακαριό-Μ.Στέρνα
Κορωνούδα-Τούμπα
Καμπάνη-Μ.Λιβάδια
Βαλτοτόπι-Ξηρόβρυση
Μουριές-Ευκαρπία
Ηλιόλουστο-Βαπτιστής
Δεν αγωνίζονται οι Καστανιές

10.12.17 10η/23η αγωνιστική ημέρα 22.4.18
Μ.Στέρνα-Κορωνούδα
Ευκαρπία-Καστανιές
Τούμπα-Ηλιόλουστο
Ξηρόβρυση-Μ.Λιβάδια
Βαπτιστής-Καμπάνη
Βαλτοτόπι-Μουριές
Δεν αγωνίζεται το Γερακαριό

17.12.17 11η/24η αγωνιστική ημέρα 28.4.18

Καστανιές-Βαπτιστής
Τούμπα-Μ.Στέρνα
Μ.Λιβάδια-Ευκαρπία
Κορωνούδα-Καμπάνη
Γερακαριό-Βαλτοτόπι
Μουριές-Ξηρόβρυση
Δεν αγωνίζεται το Ηλιόλουστο

14.1.18 12η/25η αγωνιστική ημέρα 5.5.18
Βαπτιστής-Τούμπα
Κορωνούδα-Καστανιές
Ξηρόβρυση-Ευκαρπία
Μ.Στέρνα-Μ.Λιβάδια
Καμπάνη-Ηλιόλουστο
Μουριές-Γερακαριό
Δεν αγωνίζεται το Βαλτοτόπι

21.1.18 13η/26η αγωνιστική ημέρα 12.5.18

Ευκαρπία-Βαπτιστής
Μ.Στέρνα-Βαλτοτόπι
Τούμπα-Καστανιές
Μ.Λιβάδια-Μουριές
Ηλιόλουστο-Κορωνούδα
Γερακαριό-Ξηρόβρυση
Δεν αγωνίζεται ο Καμπάνης