Το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων α1 κατηγορίας ΕΠΣΚ 2017-18

ΕΠΣΚ ΣΗΜΑ

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 4.9.17 η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της α1 κατηγορίας της ένωσης ποδοσφαιρικών σωματείων Κιλκίς. Το πρόγραμμα των αγώνων ε΄χει ως εξής:

23.9.17 1η/14η αγωνιστική ημέρα 20.1.18
Κρηστώνη-Μ.Βρύση
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εύρωπος
Δροσάτο-Π.Αγιονέρι
Λεβεντοχώρι-Επτάλοφος
Πλαγιά-Ά.Πέτρος
Γουμένισσα-Ά.Χαράλαμπος
Δεν αγωνίζεται η ΑΕ Πολυκάστρου

30.9.17 2η/15η αγωνιστική ημέρα 27.1.18
Μ.Βρύση-Αλέξανδρος Κιλκίς
Εύρωπος-Δροσάτο
Π.Αγιονέρι-Λεβεντοχώρι
Επτάλοφος-Πλαγιά
Ά.Πέτρος-Γουμένισσα
Ά.Χαράλαμπος-ΑΕ Πολυκάστρου
Δεν αγωνίζεται η Κρηστώνη

7-10-17 3η/16η αγωνιστική ημέρα 3.2.18
Αλέξανδρος Κιλκίς-Π.Αγιονέρι
Δροσάτο-Επτάλοφος
Λεβεντοχώρι-Ά.Πέτρος
Πλαγιά-Ά.Χαράλαμπος
Γουμένισσα-Κρηστώνη
ΑΕ Πολυκάστρου-Εύρωπος
Δεν αγωνίζεται η Μ.Βρύση

16.10.17 4η/17η αγωνιστική ημέρα 10.2.18
Εύρωπος-Λεβεντοχώρι
Π.Αγιονέρι-Πλαγιά
Επτάλοφος-Γουμένισσα
Ά.Πέτρος-ΑΕ Πολυκάστρου
Ά.Χαράλαμπος-Μ.Βρύση
Κρηστώνη-Δροσάτο
Δεν αγωνίζεται ο Αλέξανδρος Κιλκίς

21.10.17 5η/18η αγωνιστική ημέρα 17.2.18
Δροσάτο-Ά.Πέτρος
Λεβεντοχώρι- Ά.Χαράλαμπος
Πλαγιά-Κρηστώνη
Γουμένισσα-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΑΕ Πολυκάστρου-Π.Αγιονέρι
Μ.Βρύση-Επτάλοφος
Δεν αγωνίζεται ο Εύρωπος

4.11.17 6η/19η αγωνιστική ημέρα 24.2.18
Π.Αγιονέριο-Γουμένισσα
Επτάλοφος-ΑΕ Πολυκάστρου
Ά.Πέτρος-Μ.Βρύση
Ά.Χαράλαμπος-Εύρωπος
Κρηστώνη-Λεβεντοχώρι
Αλέξανδρος Κιλκίς-Πλαγιά
Δεν αγωνίζεται το Δροσάτο

11.11.17 7η/20η αγωνιστική ημέρα 3.3.18
Λεβεντοχώρι-Μ.Βρύση
Πλαγιά-Εύρωπος
Γουμένισσα-Δροσάτο
ΑΕ Πολυκάστρου-Κρηστώνη
Ά.Χαράλαμπος-Επτάλοφος
Ά.Πέτρος-Αλέξανδρος Κιλκίς
Δεν αγωνίζεται το Π.Αγιονέρι

16.11.17 8η/21η αγωνιστική ημέρα 10.3.18

Επτάλοφος-Ά.Πέτρος
Κρηστώνη-Π.Αγιονέρι
Αλέξανδρος Κιλκίς-Ά.Χαράλαμπος
Δροσάτο-Πλαγιά
Εύρωπος-Γουμένισσα
Μ.Βρύση-ΑΕ Πολυκάστρου
Δεν αγωνίζεται το Λεβεντοχώρι

25.11.17 9η/22η αγωνιστική ημέρα 17.3.18
Πλαγιά-Μ.Βρύση
Π.Αγιονέρι-Εύρωπος
Ά.Χαράλαμπος-Δροσάτο
Γουμένισσα-Λεβεντοχώρι
ΑΕ Πολυκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς
Ά.Πέτρος-Κρηστώνη
Δεν αγωνίζεται ο Επτάλοφος

2.12.17 10η/23η αγωνιστική ημέρα 24.3.18
Μ.Βρύση-Π.Αγιονέρι
Αλέξανδρος Κιλκίς-Επτάλοφος
Εύρωπος-Ά.Πέτρος
Λεβεντοχώρι-Δροσάτο
Κρηστώνη-Ά.Χαράλαμπος
Γουμένισσα-ΑΕ Πολυκάστρου
Δεν αγωνίζεται η Πλαγιά

9.12.17 11η/24η αγωνιστική ημέρα 31.3.18

Επτάλοφος-Κρηστώνη
Εύρωπος-Μ.Βρύση
Δροσάτο-Αλέξανδρος Κιλκίς
Π.Αγιονέρι-Ά.Χαράλαμπος
Πλαγιά-Γουμένισσα
ΑΕ Πολυκάστρου-Λεβεντοχώρι
Δεν αγωνίζεται ο Ά.Πέτρος

16.12.17 12η/25η αγωνιστική ημέρα 14.4.18
Κρηστώνη-Εύρωπος
Π.Αγιονέρι-Επτάλοφος
Λεβεντοχώρι-Αλέξανδρος Κιλκίς
Μ.Βρύση-Δροσάτο
Ά.Χαράλαμπος-Ά.Πέτρος
ΑΕ Πολυκάστρου-Πλαγιά
Δεν αγωνίζεται η Γουμένισσα

13.1.18 13η/26η αγωνιστική ημέρα 21.4.18
Αλέξανδρος Κιλκίς-Κρηστώνη
Μ.Βρύση-Γουμένισσα
Εύρωπος-Επτάλοφος
Δροσάτο-ΑΕ Πολυκάστρου
Ά.Πέτρος-Π.Αγιονέρι
Πλαγιά-Λεβεντοχώρι
Δεν αγωνίζεται ο Ά.Χαράλαμπος

Ως ημερομηνίες διεξαγωγής κατατακτηρίων αγώνων για τίτλο και παραμονή («πλαίυ οφ», «πλαίυ άουτ»), εφ΄όσον χρειασθούν, ορίσθηκαν οι 28.4, 5.5, 12.5 και 19.5.18.