Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου Βορρά της Γ΄εθνικής ανδρών

ΣΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των βορείων ομίλων της Γ Εθνικής ανδρών καλαθοσφαίρισης στην αίθουσα τύπου του Καυτατζογλείου σταδίου παρουσία του προέδρου της ΕΚΑΣΘ, Σάββα Λόρτου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική – 15/10/2017
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ- ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017
Ρεπό: ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

3η Αγωνιστική – 29/10/2017
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

5η Αγωνιστική – 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

6η Αγωνιστική – 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 26/11/2017

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 3/12/2017

Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

9η Αγωνιστική – 10/12/2017
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

10η Αγωνιστική – 17/12/2017
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 7/1/2018
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική – 14/1/2018
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

13η Αγωνιστική – 21/1/2018
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

14η Αγωνιστική – 28/1/2018

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

15η Αγωνιστική – 4/2/2018

Ρεπό: ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 11/2/2018
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

17η Αγωνιστική – 25/2/2018
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική – 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

20η Αγωνιστική – 18/3/2018

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21η Αγωνιστική – 1/4/2018

Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 22/4/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

23η Αγωνιστική – 29/4/2018
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

24η Αγωνιστική – 6/5/2018

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 13/5/2018
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

26η Αγωνιστική – 20/5/2018
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ