Το πρόγραμμα των αγώνων του χειροσφαιρικού πρωταθλήματος α1 εθνικής κατηγορίας 2013-14

Αθλητισμός /

28.09.13 1η /12η αγωνιστική 25.01.214
Αρχέλαος Κατερίνης – Α.Ε.Κ.
Αέροπος Έδεσσας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους – Αναγέννηση Βύρωνα
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Φίλιππος Βέροιας
Π.Α.Ο.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών – Ποσειδών Λουτρακίου

05.10.13 2η / 13η αγωνιστική 01.02.14
Φοίβος Συκεών – Αρχέλαος Κατερίνης
Α.Ε.Κ. – Αέροπος Έδεσσας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Διομήδης Άργους
Αναγέννηση Βύρωνα – Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Φίλιππος Βέροιας – Π.Α.Ο.Κ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Χ.Α.Ν.Θ.

12.10.13 3η / 14η αγωνιστική 08.02.14
Αέροπος Έδεσσας – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Α.Σ.Ε. Δούκα
Π.Α.Ο.Κ. – Αναγέννηση Βύρωνα
Χ.Α.Ν.Θ. – Φίλιππος Βέροιας
Αρχέλαος Κατερίνης – Ποσειδών Λουτρακίου

19.10.13 4η / 15η αγωνιστική 15.02.14
Φοίβος Συκεών – Διομήδης Άργους
Αρχέλαος Κατερίνης – Αέροπος Έδεσσας
Α.Ε.Κ. – Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Α.Σ.Ε. Δούκα – Π.Α.Ο.Κ.
Αναγέννηση Βύρωνα – Χ.Α.Ν.Θ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Φίλιππος Βέροιας

09.11.13 5η / 16η αγωνιστική 22.02.14
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Αρχέλαος Κατερίνης
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Βύρωνα
Αέροπος Έδεσσας – Ποσειδών Λουτρακίου

16.11.13 6η / 17η αγωνιστική 01.03.14
Φοίβος Συκεών – Π.Α.Ο.Κ.
Αρχέλαος Κατερίνης – Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Αέροπος Έδεσσας – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Φίλιππος Βέροιας
Ποσειδών Λουτρακίου – Αναγέννηση Βύρωνα

23.11.13 7η/18η αγωνιστική 15.03.14
Χ.Α.Ν.Θ. – Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. – Αρχέλαος Κατερίνης
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Αέροπος Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Κ.
Αναγέννηση Βύρωνα – Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους – Ποσειδών Λουτρακίου

30.11.13 8η/19η αγωνιστική 22.03.14
Φοίβος Συκεών – Φίλιππος Βέροιας
Αρχέλαος Κατερίνης – Χ.Α.Ν.Θ.
Αέροπος Έδεσσας – Π.Α.Ο.Κ.
Διομήδης Άργους – Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Α.Ε.Κ. – Αναγέννηση Βύρωνα
Ποσειδών Λουτρακίου – Α.Σ.Ε. Δούκα

14.12.13 9η/20η αγωνιστικήω 12.04.14
Αναγέννηση Βύρωνα – Φοίβος Συκεών
Φίλιππος Βέροιας – Αρχέλαος Κατερίνης
Χ.Α.Ν.Θ. – Αέροπος Έδεσσας
Π.Α.Ο.Κ. – Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Κ.
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Ποσειδών Λουτρακίου

21.12.13 10η / 21η αγωνιστική 23.04.14
Φοίβος Συκεών – Α.Σ.Ε. Δούκα
Αρχέλαος Κατερίνης – Αναγέννηση Βύρωνα
Αέροπος Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας
Διομήδης Άργους – Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Α.Ε.Κ.

18.01.14 11η / 22η αγωνιστική 26.04.14
Α.Ε.Κ. – Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα – Αρχέλαος Κατερίνης
Αναγέννηση Βύρωνα – Αέροπος Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους
Χ.Α.Ν.Θ. – Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Ποσειδών Λουτρακίου

Το πρόγραμμα των αγώνων του χειροσφαιρικού πρωταθλήματος α2 εθνικής κατηγορίας 2013-14

02.11.13 1η / 10η αγωνιστική 01.02.14
Καλλιθέα Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού – ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89
Α.Ο.Α. Καστοριάς – Α.Ο. Ιωαννίνων
Ομάδα μπαράζ – Αναγέννηση Άρτας
Γ.Σ. Δράμα ’86 – Φαίαξ Κέρκυρας

09.11.13 2η / 11η αγωνιστική 08.02.14
Γ.Σ. Δράμα ’86 – Καλλιθέα Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού
ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89- Α.Ο.Α. Καστοριάς
Α.Ο. Ιωαννίνων – Ομάδα μπαράζ
Φαίαξ Κέρκυρας – Αναγέννηση Άρτας

16.11.13 3η / 12η αγωνιστική 15.02.14
Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού – Γ.Σ. Δράμα ’86
Α.Ο.Α. Καστοριάς – Ζαφειράκης Νάουσας
Ομάδα μπαράζ – ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89
Αναγέννηση Άρτας – Α.Ο. Ιωαννίνων
Καλλιθέα Βέροιας – Φαίαξ Κέρκυρας

23.11.13 4η / 13η αγωνιστική 22.02.14
Γ.Σ. Δράμα ’86 – Α.Ο.Α. Καστοριάς
Καλλιθέα Βέροιας – Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού
Ζαφειράκης Νάουσας – Ομάδα μπαράζ
ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89- Αναγέννηση Άρτας
Φαίαξ Κέρκυρας – Α.Ο. Ιωαννίνων

30.11.13 5η / 14η αγωνιστική 15.03.14
Ομάδα μπαράζ – Γ.Σ. Δράμα ’86
Α.Ο.Α. Καστοριάς – Καλλιθέα Βέροιας
Αναγέννηση Άρτας – Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ο. Ιωαννίνων – ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89
Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού – Φαίαξ Κέρκυρας

14.12.13 6η / 15η αγωνιστική 22.03.14
Γ.Σ. Δράμα ’86 – Αναγέννηση Άρτας
Καλλιθέα Βέροιας – Ομάδα μπαράζ
Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού – Α.Ο.Α. Καστοριάς
Ζαφειράκης Νάουσας – Α.Ο. Ιωαννίνων
Φαίαξ Κέρκυρας – ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89

21.12.13 7η / 16η αγωνιστική 29.03.14
Α.Ο. Ιωαννίνων – Γ.Σ. Δράμα ’86
Αναγέννηση Άρτας – Καλλιθέα Βέροιας
Ομάδα μπαράζ – Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού
ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89- Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ο.Α. Καστοριάς – Φαίαξ Κέρκυρας

18.01.14 8η / 17η αγωνιστική 12.04.14
Γ.Σ. Δράμα ’86 – ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89
Καλλιθέα Βέροιας – Α.Ο. Ιωαννίνων
Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού – Αναγέννηση Άρτας
Α.Ο.Α. Καστοριάς – Ομάδα μπαράζ
Φαίαξ Κέρκυρας – Ζαφειράκης Νάουσας

25.01.14 9η / 18η αγωνιστική 26.04.14
Ζαφειράκης Νάουσας – Γ.Σ. Δράμα ’86
ΑΜΣΠ ΚΙΛΚΙΣ ΄89- Καλλιθέα Βέροιας
Α.Ο. Ιωαννίνων – Α.Ο.Δ. Θερμαϊκού
Αναγέννηση Άρτας – Α.Ο.Α. Καστοριάς
Ομάδα μπαράζ – Φαίαξ Κέρκυρας

Περισσότερα

Η πάλη… είναι εδώ

Πέρασε από «χίλια μύρια κύματα» τα τελευταία ουκ ολίγα χρόνια, τόσο σε τοπικό και περιφερειακό όσο και σε πανελλήνιο επίπεδο. […]

Δείτε ακόμα