Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ Εθνικής

Αθλητισμός /

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγα λεπτά η κλήρωση των 8 ομίλων της Γ Εθνικής.

Όπως είχε ήδη ανακοινωθεί από την ΕΠΟ, η πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί στις 30.9.18 με ώρα έναρξης στις 4 το απόγευμα, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14.4.19.

Στις 10.3.19 δεν θα υπάρξει αγωνιστική δραστηριότητα, ενώ όλοι οι αγώνες θα διεξάγονται Κυριακή, με εξαίρεση την 28η Οκτωβρίου που θα λάβει χώρα μία μέρα πριν.

Η 1η αγωνιστική του 1ου ομίλου

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2η αγωνιστική
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Έπρεπε να προλάβει

Άρον-άρον έφυγε ο Σιωνίδης από την συνάντηση, που είχαν το Σάββατο 8-9-18 σε κεντρικό ξενοδοχείο της πόλης του Κιλκίς νεοδημοκρατικά […]