Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής περιόδου 2021-22

Αθλητισμός /

Στον 1ο όμιλο συμμετέχουν φέτος ομάδες από την Ξάνθη, τον Έβρο, τη Δράμα, την Καβάλα, τις Σέρρες, το Κιλκίς και τρεις ομάδες από την ΕΠΣ Μακεδονίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

2η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC
Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

3η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης
Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας
Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης

6η αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ορφέας Ξάνθης

7η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού
Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική
Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

Περισσότερα
Δείτε ακόμα