Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής όπου αγωνίζεται ο Κιλκισιακός

Αθλητισμός /

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική
Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

3η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η αγωνιστική
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης

5η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική

Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου

11η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού

14η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ρεπό:

15η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

16η αγωνιστική
Κεραυνός Πέρνης – Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Πανσερραϊκός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

17η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης

18η αγωνιστική
Δόξα Κάτω Καμήλας – Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κιλκισιακός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

19η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου – Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Άρης Αβάτου

20η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

21η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

22η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

23η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου

24η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

25η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός Ρεπό:

26η αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ρεπό: Αετός Ορφανού

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Κοντο(μ)νή(μων)!

Την παρουσία του προηγούμενου υπουργού Δικαιοσύνης Σταύρου Κοντονή στο Ειρηνοδικείο Κιλκίς υπενθύμισε στον νυν Κωνσταντίνο Τσιάρα ο γνωστός επαγγελματίας της […]

«Πεινασμένη» γιά …μέγαρο

Την καταλυτική δράση του Γεωργαντά στο θέμα ωρίμανσης της ανέγερσης δικαστικού μεγάρου στο Κιλκίς παραδέχθηκε δημοσίως στην σχετική σύσκεψη στο […]

«Γκρίνια»

Η αλήθεια είναι, ότι με αφορμή και την παρουσία στην Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης του συνόλου σχεδόν των μελών της κυβέρνησης, […]