Επανεκλογή Παύλου Τονικίδη στην προεδρεία του επιμελητηρίου Κιλκίς

EBE ΕΚΛΟΓΕΣ

Με αθρόα προσέλευση μελών όλων των τμημάτων του και σε απόλυτη τάξη διενεργήθηκαν το τριήμερο 2,3 και 4.12.17 οι εκλογές για την ανάδειξη της νέας διοίκησης και νέου προέδρου του εμπορικού και βιομηχανικού επιμελητηρίου Κιλκίς.

Η ψηφοφορία ολοκληρώθηκε στις 6 το απόγευμα της Δευτέρας 4.12.17.Επί συνόλου 2660 εγγεγραμμένων ψήφισαν οι 1776 ή ποσοστό 66,76 %.

Το Σάββατο στην κάλπη του Πολυκάστρου, πρώτη ημέρα των εκλογών ψήφισαν 501 μέλη, ενώ την Κυριακή ψήφισαν 575 μέλη και τη Δευτέρα 700 στο Κιλκίς.

Την ψήφο των μελών του ΕΒΕ διεκδίκησαν οι συνδυασμοί “Επιμελητήριο Πρωταγωνιστής” με επικεφαλή τον απερχόμενο πρόεδρο Παύλο Τονικίδη, “Το Επιμελητήριο Αλλάζει” με επικεφαλής τον Κώστα Βιολιτζή και “Αντιμονοπωλιακή Συσπείρωση ΕΒΕ” με επικεφαλής τον Κώστα Τσαουσίδη.

ΤΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Νικητής ανεδείχθη ο συνδυασμός του κ.Τονικίδη ο οποίος επανεκλέγεται στην προεδρεία του επιμελητηρίου.

Ο συνδυασμός «Επιμελητήριο Πρωταγωνιστής» με υποψήφιο πρόεδρο τον Παύλο Τονικίδη έλαβε 967 ψήφους συγκεντρώνοντας το 54,45%.

«Το Επιμελητήριο Αλλάζει» με υποψήφιο πρόεδρο τον Κώστα Βιολιτζή έλαβε 761 ψήφους και 42,85%.

Η «Αγωνιστική Αντιμονοπωλιακή Συσπείρωση ΕΒΕ» με υποψήφιο πρόεδρο τον Κώστα Τσαουσίδη 27 ψήφους και 1,52%, ενώ υπήρξαν και 21 άκυρα-λευκά ψηφοδέλτια.

Ο συνδυασμός του Π. Τονικίδη παίρνει 5 έδρες στο τμήμα μεταποίησης, 4 στο υπηρεσιών και 3 στο εμπορικό, ενώ ο συνδυασμός του Κ. Βιολιτζή παίρνει από 3 έδρες σε κάθε τμήμα.

Τμήμα Υπηρεσιών (7 έδρες)
Από τον συνδυασμό του Π. Τονικίδη εκλέγονται: Κώστας Σιωνίδης (114), Γεώργιος Βλάχος (93) και Χρήστος Χατζημλάδης (73) ενώ στην τέταρτη θέση βρίσκεται ο Κωνσταντίνος Ευθυμίου (68) αλλά μάλλον τη θέση του θα καταλάβει ο επικεφαλής του συνδυασμού.
Από τον συνδυασμό του Κ. Βιολιτζή εκλέγονται: Παναγιώτης Αμοιρίδης (110), Γεωργία Κολεσιώτου (92) και Μιχάλης Αναστασιάδης (88).

Εμπορικό Τμήμα (6 έδρες)
Από τον συνδυασμό του Π. Τονικίδη εκλέγονται: Ευθύμιος Παπαδόπουλος (90), Πολύκαρπος Βασιλειάδης (60) και Παναγιώτης Ασλανίδης (56).
Από τον συνδυασμό του Κ. Βιολιτζή εκλέγονται: Ευδοξία Δημητριάδου (81), Κωνσταντίνος Μεμετζής (60) και Επαμεινώνδας Καραπαναγιωτίδης (54) αλλά τη θέση του μάλλον καταλαμβάνει ο επικεφαλής του συνδυασμού.

Τμήμα Μεταποίησης (8 έδρες)
Από τον συνδυασμό του Π. Τονικίδη εκλέγονται: Αλέξανδρος Κατσιαβός (138), Σωτήριος Τσέτος (111), Μιλτιάδης Αμανατίδης (84), Ελένη Βούτσογλου (55) και Ανδρέας Δαμακούδης (46).
Από τον συνδυασμό του Κ. Βιολιτζή εκλέγονται: Στέργιος Στρατέλης (56), Άννα Χαμουρούδη (43) και Κοσμάς Τσοπουζίδης (32) ή Χαράλαμπος Σιδηρόπουλος (32).

Αναλυτικά στα τμήματα έλαβαν:

Τμήμα Υπηρεσιών
Ψήφισαν 781 έλαβαν:
Π. Τονικίδης 391
Κ. Βιολιτζής 370
Κ. Τσαουσίδης 13
Άκυρα-λευκά 7

Εμπορικό Τμήμα
Ψήφισαν 552 έλαβαν:
Π. Τονικίδης 282
Κ. Βιολιτζής 252
Κ. Τσαουσίδης 9
Άκυρα- λευκά 9

Τμήμα Μεταποίησης
Ψήφισαν 443 έλαβαν:
Π. Τονικίδης 294
Κ. Βιολιτζής 139
Κ.Τσαουσίδης 5
Άκυρα λευκά 5

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ «ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΝΙΚΙΔΗΣ»

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60
3 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 56
4 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 52
5 ΚΟΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30
7 ΠΡΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 29
8 ΜΠΕΝΑΖΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΖΟΥΡΑΜΠ 23
9 ΔΕΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22
10 ΔΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 20
11 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19
13 ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17
14 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16
15 ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 14
16 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14
17 ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 14
18 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
19 ΒΑΛΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΣ 13
20 ΓΙΑΒΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
21 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ 10
22 ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10
23 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ 8
24 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 8
25 ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
26 ΣΒΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5
27 ΜΥΤΙΓΛΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 138
2 ΤΣΕΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 111
3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 84
4 ΒΟΥΤΣΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 55
5 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 46
6 ΣΑΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 42
7 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30
9 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 26
10 ΛΙΑΡΕΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ 25
11 ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21
12 ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21
13 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 15
15 ΑΜΟΥΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
16 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΣΙΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 114
2 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93
3 ΧΑΤΖΗΜΛΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 73
4 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 68
5 ΣΑΠΛΑΤΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ 63
6 ΦΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56
7 ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 48
8 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47
9 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 34
10 ΓΚΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24
11 ΖΕΡΖΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
12 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 22
13 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21
14 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 20
15 ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
16 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19
17 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18
18 ΖΗΛΕΛΙΔΗΣ ΙΩΝΑΗΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18
19 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 16
21 ΣΑΧΠΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡ 16
22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 14
23 ΚΩΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14
24 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
25 ΚΟΥΣΙΔΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 13
26 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12
27 ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11
28 ΤΖΙΟΥΡΤΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
29 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8
30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
31 ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
32 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2
33 ΓΡΟΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1

ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑΖΕΙ «ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ»

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 81
2 ΜΕΜΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60
3 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54
4 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50
5 ΤΖΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50
6 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 43
7 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29
8 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 28
9 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 26
10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24
11 ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 21
12 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20
13 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 16
14 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
16 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12
17 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 11
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
20 ΜΗΤΡΕΤΟΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
21 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΑΑΚ 1


ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 55
2 ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 43
3 ΤΣΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 32
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32
5 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30
6 ΠΟΓΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 27
7 ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23
8 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 15
9 ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
10 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12
12 ΜΑΤΣΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
13 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ ΗΛΙΑΣ 9
14 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 7
15 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6
16 ΠΑΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 110
2 ΚΟΛΕΣΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 92
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 88
4 ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75
5 ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54
6 ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50
7 ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43
8 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 39
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 39
10 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38
11 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ 36
12 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 28
13 ΔΕΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26
14 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17
15 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 16
16 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 14
17 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΦΩΤΙΟΣ 14
18 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13
19 ΜΙΣΙΡΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12
20 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 12
21 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ 12
22 ΜΕΝΤΕΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10
23 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9
24 ΛΙΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8
26 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
27 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
28 ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3

“ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΒΕ”
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ:ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 9

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΙ
1 ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 11
2 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΒΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 8